Spotkanie Czwartkowe "KOGI" 2019-04-04

Data dodania: 2019-04-02 16:53:03

 Spotkanie Czwartkowe „KOGI” 2019-04-04

 Zaproszenie

 .    Serdecznie zapraszamy Szanowne Koleżanki i Kolegów na nasze kwietniowe spotkanie czwartkowe KOGI, które odbędzie się 4 kwietnia o godz. 16:30 w Sopocie w restauracji MeksykańskiejDla przejrzystości podajemy, że restauracja Meksykańska znajduje się w budynku na końcu ul. Monte Cassino.  Idąc ulicą Monte Cassino od strony torów kolejowych w dół  do końca, mijamy po drodze po lewej stronie, słynny obecnie, krzywy dom i dalej, po tej samej stronie, około 20 metrów dalej, jest dawny dom towarowy a vis a vis tego domu jest Meksykańska. Restauracja ta mieści się w tym samym budynku co słynny SPATiF. SPATiF jest na piętrze tego budynku a pod nim Meksykańska.

.     Będzie to spotkanie poświęcone przygotowaniom do Zjazdu BO 2019 oraz wydarzeniom jakie miały miejsce w poprzednim miesiącu w marcu .

.     W programie spotkania:

.   1. Główny temat to ciąg dalszy informacji o Zjeździe Absolwentów BO / IO roczników, którzy ukończyli studia w latach 1968 – 1975

.        Dla przypomnienia ponownie informujemy o dawno ustalonej i podawanej dacie zjazdu tj. 21 wrzesień 2019r. i o  zarezerwowanym miejscu części oficjalnej Zjazdu - Politechnika Gdańska Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Aula im. Prof. Sipowicza i miejscu naszej biesiady towarzyskiej – Jelitkowo Dom Wypoczynkowy RZEMIEŚLNIK. Ten sam, w którym biesiadowaliśmy na poprzednim naszym Zjeździe w roku 2013. Na spotkaniu podamy więcej  szczegółów.

.        Otrzymujemy od Was teksty do umieszczenia w okolicznościowym wydawnictwie zjazdowym. Ponawiamy prośbę do Koleżanek i Kolegów o napisanie krótkich  ( około 2 strony A4 czcionka Times New Roman wielkość czcionki 10 interlinia pojedyncza  ) wspomnień z okresu studiów i/lub życia zawodowego. Piszmy naszą historię – okrętowców, którzy pracowali w okrętownictwie i gospodarce morskiej , którzy pracują tam nadal, jak również historie okrętowców, którzy pracowali i tych którzy nadal jeszcze pracują w zawodach poza okrętownictwem. Dokumentujmy dzieje naszej Uczelni naszego Wydziału. Tak jak od dawna mówimy to co napiszemy opublikujemy w książce, którą planujemy wydać na okoliczność naszego Zjazdu w 2019r. Apelujemy o udostępnienie nam zdjęć z okresu studiów oraz z okresu działalności zawodowej i społecznej.

.        Podsumowując jeszcze raz bardzo prosimy Koleżanki i Kolegów o propozycje tematyczne związane ze Zjazdem.  Zjazd planowany jest w części oficjalnej na Politechnice Gdańskiej na naszym Wydziale Aula Prof. Sipowicza a część towarzyska w Gdańsku Jelitkowie Dom Wypoczynkowy „Rzemieślnik” zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Zjazd będzie jednodniowy z możliwością przenocowania w Rzemieślniku z piątku na sobotę a także z soboty na niedziele. Po śniadaniu w niedziele i po zajęciach w grupach oraz spacerze po plaży rozstaniemy się z życzeniami DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNYM ZJAZDIE.

.   2. Informacja dotycząca kosztów udziału w Zjeździe BO 2019 w dniu 2019-09-21

- udział w Zjeździe bez noclegów, czyli część oficjalna na PG WOiO i towarzyska w Domu Wypoczynkowym "Rzemieślnik" oraz wydawnictwo z okazji zjazdu - 200 PLN/osobę

- udział tylko w części oficjalnej na PG WOiO 40 PLN/osobę, w tym jest poranny poczęstunek i koszt wydawnictwa z okazji zjazdu.

UWAGA:

.            Osoby zainteresowane noclegiem przed i po naszym zjeździe informujemy, że jest to koszt dodatkowy pokrywany indywidualnie przez uczestników. Negocjujemy z DW Rzemieślnik cenę za nocleg w pokoju dwuosobowym wraz ze śniadaniem i podamy ją w terminie późniejszym    

.   3. Oczekujemy na Wasze propozycje dotyczące przebiegu zjazdu wszystkie propozycje życzliwie przeanalizujemy i umieścimy w programie zjazdu.

.   4. BARDZO WAŻNE: Do planowanej publikacji zjazdowej bardzo potrzebne są TABLA poszczególnych roczników. Apelujemy o nadsyłanie skanów w formie nie pdf lecz z rozszerzeniem jak zdjęcie czyli .jpg Wynika to z faktu, że pdf-a nie można wstawić do publikacji. 

                 Zapraszamy gorąco do uczestnictwa w naszym kwietniowym spotkaniu. 

.

Zarząd Bractwa Okrętowego „KOGA” Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów

www.koga-pg.pl/newkoga/

e-mail - za pomocą tej strony internetowej. W tym celu otwórz zakładkę KONTAKT

+48 608-535-066                                           

.                            Informacja z poprzedniego spotkania patrz:

                                                                          - Wiadomość pt Spotkanie Czwartkowe "KOGI" 2019-03-07

                                                                                  oraz

                                                                           - Galeria pt Czwartkowe Spotkanie KOGI 2019-03-07