Spotkanie z Marianem Grzybowskim z Kanady 2019-07-23

Data dodania: 2019-07-21 01:01:10

2019-07-23, Sopot, Meksykańska, Państwo Grzybowscy i KOGA 

 

 

 

.    Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Było mnóstwo wspomnień i opowieści. W spotkaniu uczestniczyło dziesięć osób. Rozpoczęliśmy o godzinie 16-tej i skończyliśmy o 19-tej ale tylko dlatego, że stolik był od 19-tej zarezerwowany dla innej grupy osób.

.    Jacek Ciesielski spowodował, że znany jemu ZORRO, zjawił sie z poczęstunkiem, dla naszych Gości z Kanady, bardzo smacznego sernika podawanego z polewą czekoladową, przystrojonego tryskającym zimnym ogniem. 

 

  

.    Kochani nasi Grzybowscy z Kanady cieszymy się, że mogliśmy się widzieć i już tęsknimy i czekamy na Was ponownie. Przybywajcie do nas jak najszybciej. 

.    Relacja zdjęciowa - patrz zakładka galeria pt. Marian Grzybowski wraz z Żoną SOPOT 2019-07-23 lub kliknij na http://www.koga-pg.pl/newkoga/gallery/979  

. Z pozdrowieniami dla Grzybowskich od uczestników zebrania oraz nieobecnych na spotkaniu koleżanek i kolegów, oraz członków Bractwa Okrętowego KOGA stowarzyszenia Absolwentów PG BO 

Zarząd "KOGI"  

 

 Zaproszenie

.    Miło nam poinformować i serdecznie zaprosić Szanowne Koleżanki i Kolegów na spotkanie z Marianem Grzybowskim. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 2019-07-23 o godzinie 16-tej, w Sopocie, w restauracji Meksykańskiej. Marian wraz z Małżonką przebywa w Polsce na urlopie. Spotkanie będzie miało formułę naszych spotkań czwartkowych. Mamy nadzieję, że na spotkanie przybędą nasze Koleżanki ze studiów, które bardzo gorąco zapraszamy. Mile widziani będą również Koledzy ze Małżonkami. 

 

. Pragniemy przypomnieć, że ponad dwa lata temu spotkaliśmy się z Marianem Grzybowskim w dniu 2017-05-16. Tytuł wiadomości z relacją z tego spotkania brzmi:

Majowe Spotkanie Czwartkowe „KOGI” 2017-05-16 (wtorek ) Spotkanie z Kolegami Marianem Grzybowskim i Stefanem Doerfferem  

Oto  zdjęcie z tamtego spotkania:

Jan Arabas  Marian Grzybowski

 

.Pełny tekst powyższej wiadomości patrz link:  http://koga-pg.pl/newkoga/news/309

 

.Strona internetowa „KOGI” i linki do wiadomości o i z udziałem Mariana Grzybowskiego

 

Spotkanie Czwartkowe „KOGI”  2018-06-07 ( dot: Marca’68 ) http://koga-pg.pl/newkoga/news/355

Spotkanie z Marianem 2012-0426  http://koga-pg.pl/newkoga/news/136

Spotkanie w Toronto http://koga-pg.pl/newkoga/news/109  

Marian Grzybowski i Kumple http://koga-pg.pl/newkoga/news/99  

. -----------------------------------------------------------------------------------

Dodatkowa informacja gdzie znajduje się restauracja Meksykańska 

Tradycyjnie dla osób przyjezdnych podajemy, że restauracja Meksykańska znajduje się w budynku na końcu ul. Monte Cassino.  Idąc ulicą Monte Cassino od strony torów kolejowych w dół  do końca, mijamy po drodze po lewej stronie, słynny obecnie, krzywy dom i dalej, po tej samej stronie, około 20 metrów dalej, jest dawny dom towarowy a vis a vis tego domu jest  restauracja Meksykańska. Mieści się ona w tym samym budynku co słynny SPATiF. SPATiF jest na piętrze tego budynku a pod nim jest Meksykańska.

.

Zarząd Bractwa Okrętowego "KOGA"