Spotkanie Czwartkowe KOGI 2019-11-07 i obchody 75-lecia WBO na PG

Data dodania: 2019-11-06 11:48:08

INFORMACJA po Spotkaniu 

 .    Spotkanie odbyło się jak zawsze w  Sopocie w restauracji Meksykańskiej.  Zdjęcia ze spotkania patrz Galeria pt. Spotkanie Czwartkowe KOGI 2019-11-07

UWAGA !!!  VII Zjazd Absolwentów BO IO i WOiO Politechniki Gdańskiej odbędzie się 30 maja ( sobota ) 2020 r.

Na Politechnice Gdańskiej w gabinecie Dziekana Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa podpisany został list intencyjny  dotyczący współpracy przy organizacji obchodów 75-lecia Wydziału Okrętowego na PG 

KOGA w ramach powołanego na WOiO zespołu do zorganizowania niniejszych obchodów, aktywnie uczestniczy w przygotowaniach do tego Zjazdu. 

Zarząd Bractwa Okrętowego „KOGA” SAPG BOZaproszenie

 .    Serdecznie zapraszamy Szanowne Koleżanki i Kolegów na nasze listopadowe spotkanie czwartkowe KOGI, które odbędzie się 7 listopada  o godz. 16:30 w Sopocie w restauracji Meksykańskiej

.     Tradycyjnie dla osób przyjezdnych podajemy, że restauracja Meksykańska znajduje się w budynku na końcu ul. Monte Cassino.  Idąc ulicą Monte Cassino od strony torów kolejowych w dół  do końca, mijamy po drodze po lewej stronie, słynny obecnie, krzywy dom i dalej, po tej samej stronie, około 20 metrów dalej, jest dawny dom towarowy a vis a vis tego domu jest  restauracja Meksykańska. Mieści się ona w tym samym budynku co słynny SPATiF. SPATiF jest na piętrze tego budynku a pod nim Meksykańska.

.1. Na spotkaniu wrócimy do spraw odbytego VII Zjazdu BO 2019 przedstawimy również informację o sposobie przekazania zdjęć ze Zjazdu w tym zbiorowych, z części oficjalnej a także z części towarzyskiej. Zdjęć mamy bardzo dużo. Przy pomocy Naszego Wydziału być może uda nam się znaleźć sposób na szybkie przekazanie tych zdjęć jak również i filmów osobom zainteresowanym. Na przeszkodzie stoją przepisy RODO. Rozeznajemy prawne możliwości przekazania dokumentacji zjazdowej szerszemu gronu Koleżanek i Kolegów.

. 2. Omówimy przygotowania do obchodów Jubileuszu 75-lecia istnienia Wydziału Okrętowego na Politechnice Gdańskiej. Zjazd Absolwentów Wydziału Okrętowego ( BO, IO, WOiO ) odbędzie się 30 maja 2020r.

UWAGA !!!  Podany wcześniej w naszej publikacji zjazdowej pt. VII Zjazd Absolwentów IO i BO Politechniki Gdańskiej   termin Zjazdu 75-lecia został zmieniony i tak jak informujemy wyżej, odbędzie się 30 maja ( sobota ) 2020 r.

 

Podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy przy organizacji obchodów 75-lecia Wydziału Okrętowego na PG 

 

KOGA w ramach powołanego na WOiO zespołu do zorganizowania niniejszych obchodów, aktywnie uczestniczy w przygotowaniach do tego Zjazdu. Więcej informacji na ten temat przedstawimy na listopadowym czwartkowym spotkaniu KOGI 7 listopada br.

Zarząd Bractwa Okrętowego „KOGA” SAPG BO