75 lat WBO na PG Komunikat nr 1

Data dodania: 2019-11-20 10:51:30

JUBILEUSZ 75-LECIA WYDZIAŁU OKRĘTOWEGO POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ

 

Szanowni Państwo, Absolwenci, Nauczyciele, Emerytowani Pracownicy Wydziału Okrętowego Politechniki Gdańskiej oraz Sympatycy i Przyjaciele naszego Wydziału.

 

Z dumą informujemy Państwa o zbliżającym się Jubileuszu 75-lecia Wydziału Okrętowego Politechniki Gdańskiej. Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy przygotowania do tego doniosłego wydarzenia, którego obchody odbędą się w dniu 30 maja 2020 r.

 

75-lecie Wydziału jest doniosłym wydarzeniem dla społeczności Pomorza, od czasu powstania aż do dziś Wydział jest ważnym ośrodkiem kształcenia młodej kadry inżynierskiej, głównie związanej z okrętownictwem. z morzem. Jubileusz stanowi wspaniałą okazję do tego, aby w gronie kolegów, koleżanek, nauczycieli i zaproszonych gości powspominać piękne lata młodości spędzone w murach naszego Wydziału. Jubileusz skłania także do zadumy nad mijającym czasem, jest też okazją do podsumowania 75-letniej historii Wydziału.

 

Uroczyste obchody zaplanowane zostały na sobotę 30 maja 2020 r. w campusie Politechniki Gdańskiej.

 

O szczegółach obchodów będziemy Państwa informować w następnych komunikatach, jednocześnie już teraz zapraszamy do rejestracji.

Elektroniczna rejestracja uczestników Jubileuszu – REJESTRACJA (link: https://oio.pg.edu.pl/obchody-75-lecia-woio/rejestracja)

 

Komitet Organizacyjny obchodów 75-lecia Wydziału Okrętowego Politechniki

 (Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa PG, Forum Okrętowe, Bractwo Okrętowe KOGA)

 

 Przeczytaj poprzednie wiadomości: 

 .            75 lat WBO na PG Komunikat specjalny- Rejestracja na Zjazd 

.             Spotkanie Czwartkowe KOGI 2019-11-07 i obchody 75-lecia WBO na PG