Spotkanie Czwartkowe KOGI 2019-12-05. Przedświąteczne

Data dodania: 2019-12-04 02:09:28

.   Spotkanie miało charakter przedświąteczny i przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Koleżanki i Koledzy, którzy licznie przybyli do meksykańskiej otrzymali wzorem poprzedniego roku opłatek wigilijny, który przy podczas wieczerzy pozwoli między nami, naszymi Rodzinami stworzyć jedność w tym tak szczególnym dla nas i świątecznym dniu. 

.    Każdy z uczestników spotkania otrzymał w prezencje gwiazdkowym upominek w postaci dużego ( 20 cm x 30 cm ) zdjęcia grupowego uczestników nazego VII Zjazdu BO 2019, który odbył się 21 września 2019r.  

 

Zarząd Bractwa Okrętowego „KOGA” SAPG BO =================================================================================

.    Serdecznie zapraszamy Szanowne Koleżanki i Kolegów na nasze grudniowe spotkanie czwartkowe KOGI, które odbędzie się 5 grudnia o godz. 16:30 w Sopocie w restauracji Meksykańskiej. Dla osób, które po raz pierwszy zechcą nas zaszczycić swoją obecnością informujemy, że restauracja Meksykańska  mieści się w budynku na końcu ul. Monte Cassino.  Idąc ulicą Monte Cassino od strony torów kolejowych w dół  do końca, mijamy po drodze po lewej stronie, słynny obecnie, krzywy dom i dalej po tej samej stronie jest dawny dom towarowy, a vis a vis tego domu towarowego jest Meksykańska.

.     Będzie to spotkanie ostatnie w tym 2019 roku i zarazem nasze spotkanie przedświąteczne a wiec okazja do spotkania w nastroju świątecznym i złożenia sobie życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku 2020.

.      roku 2020 nasz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa obchodził będzie 75-lecie swojego istnienia na Politechnice Gdańskiej. Pamiętajmy, że nasz Wydział powstał po wojnie jako jeden z czterech wydziałów na polskiej Politechnice Gdańskiej.  Ponieważ tak „okrągła” rocznica jak 75-lecie zdarza się bardzo rzadko a tym razem my będziemy świadkami tych uroczystości. Dlatego uczyńmy wszystko, co będzie w naszej mocy, aby godnie świętować i uczcić tą rocznicę.

.     Przedstawimy aktualny stan przygotowań związanych z obchodami rocznicowymi. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły związane z tymi obchodami.

.     Zapraszamy

Zarząd Bractwa Okrętowego „KOGA” SAPG BO