Spotkania Czwartkowe - INFORMACJA

Data dodania: 2020-04-01 17:11:34.    W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawiruszem, z uwagi na bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy regulujące funkcjonowanie społeczeństwa w tak bardzo trudnym okresie, zawieszamy aż do odwołania nasze spotkania czwartkowe "KOGI". Mamy nadzieję, że Świat oraz my Polacy zdołamy się uporać z nieproszonym i niewidocznym intruzem, który nawiedził wszystkich znienacka i mocno rozrabia. Wspieramy wszystkich ludzi dobrej woli w walce z wirusem. Szczególne wsparcie i wyrazu uznania kierujemy do ludzi z pierwszej linii walki a przede wszystkim do służb medycznych i ratowniczych, którzy narażają w sposób ciągły swoje zdrowie  i życie ratując zdrowie chorych. Wyrazy uznania kierujemy także do straży pożarne, policji i ludzi dobrej woli oraz darczyńców i tych, którzy w miarę swoich możliwości, często bardzo skromnych, robią wszystko aby pomóc Tym z pierwszej linii walki.

.     Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.koga-pg.pl/newkoga/ na której informujemy i będziemy informować o wznowieniu naszych spotkań czwartkowych i będziemy publikować następne komunikaty dotyczące terminu naszego Jubileuszowego Zjazdu z okazji 75-lecia Wydziału Okrętowego na Politechnice Gdańskiej. Ostatni komunikat nr 4 dotyczący zjazdu znajduje się w wiadomości poniżej.

.     Mimo ograniczeń w przemieszczaniu się po mieście, pracujemy w naszych domach nadal nad wydawnictwem, które ukaże się z okazji jubileuszu Wydziału.

.      Życzymy dużo zdrowia i jak najszybszego pokonania koronawirusa a więc i powrotu do normalności.

.

 

Zarząd Bractwa Okrętowego „KOGA” Stowarzyszenia Absolwentów PG Wydziału BO

.

PS. 

1.  Proszę śledzić strone KOGI. Teraz zapoznać się z poprzednią wiadomością zatytułowana:

 75 lat Wydziału Okrętowego na PG, Jubileuszowy Zjazd ABSOLWENTÓW (4)

.

.

2.  Ważna Wiadomość:

.    Podczas marcowego spotkania czwartkowego KOGI otrzymalismy wiadomość wiadomość iż nasz Pan Dziekan Januszi KOZAK otrzymał  tytuł naukowy profesora doktora habilitowanego inżyniera. Od tej pory Pan Dziekan będzie używał tytułu w następujący sposób:  

.             Prof. dr hab. inż. Janusz KOZAK 

.    Zebrani w na spotkaniu koledzy przyjęli tę wiadomość brawami. Patrz: galeria tytuł galerii: Spotkanie Czwartkowe KOGA 2020-03-05.

.

3.  Wiecej informacji dotyczacych wyjasnienia znaczenia nazw: profesor tytularny, profesor zwyczajny i profesor nadzwyczajny znajdziesz w wiadomosci Spotkanie Czwartkowe KOGI 2020-03-05

EL