Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Szanowny Kolego!


Jak sądzisz - dlaczego ze Zjazdu na Zjazd jest nas, uczestników, coraz mniej, a zainteresowanie Piątym, Jubileuszowym jest - póki co - zbyt małe, aby go w ogóle zorganizować? Czego brakuje Zjazdom i w czym rozmijają się one z Twoimi oczekiwaniami, abyś uznał, że warto w nich uczestniczyć? A może uważasz, że wyczerpała się formuła Zjazdów, a nasze środowisko absolwenckie to mit, podtrzymywany wbrew faktom, przez grupkę marzycieli?
Takie i inne pytania, w załączonej do niniejszego listu, ankiecie, kierujemy Kolego m.in. do Ciebie, ponieważ także w Tobie jest cząstka potencjału naszego środowiska i tylko z Twoim udziałem można go wyzwolić. Czynimy to z nadzieją, iż podzielasz poczucie dumy z przynależności do wyjątkowego kręgu Kolegów o wspólnych korzeniach. Oraz że nieobojętne Ci jest dzielenie się swymi przemyśleniami, przeżyciami i doświadczeniami, bo to właśnie my byliśmy i jesteśmy na pierwszej linii głębokich przemian cywilizacyjnych i społecznych schyłku epoki industrialnej.
Czy zgodzisz się, że droga do ożywienia Zjazdów - i naszego środowiska - wiedzie poprzez poznanie i uwzględnienie stanowisk, odczuć, propozycji możliwie pełnego grona Kolegów - w tym i Twojego? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do udziału w przedzjazdowym forum dyskusyjnym, bo taka jest rola ankiety.
Uruchamiamy to forum, ponieważ jako organizatorzy Zjazdów jesteśmy przekonani, że duch w narodzie nie zginął, oraz że istnieją ciekawe i bogate obszary, w których możemy się wszyscy, z Twoim Kolego udziałem, spotkać i na nowo zintegrować.
Będzie to możliwe, o ile i Ty nam w tym pomożesz. Wierzymy, że zechcesz odpowiedzieć na pytania ankiety wyczerpująco, szczerze i niezawodnie, w jak najkrótszym czasie Jeśli zastanie Cię ona na urlopie lub wyjeździe, odpowiedz, prosimy, niezwłocznie po powrocie.
Znaczenie, jakie przywiązujemy do wyników forum przedzjazdowego jest dla nas, organizatorów, równoznaczne z ,,być albo nie być'' dalszych Zjazdów. Czując się za nie odpowiedzialnymi - nie możemy się rozminąć z potrzebami i nastrojami środowiska, do którego adresujemy Zjazdy. Inaczej nasz niemały wysiłek byłby pozbawiony sensu.
Twoje życie Kolego i droga zawodowa biegły niepowtarzalnym torem -Twój głos będzie niezastąpiony, niezależnie od tego, w który miejscu dziś jesteś. Nie wszystko zależało od nas w tych ciekawych czasach, w jakich przyszło nam żyć. Dajmy im nasze świadectwo, a zacznijmy od ankiety. Twoja wypowiedź, wraz z innymi, złoży się na obraz środowiska - mozaikę, w której brak choćby jednego kamienia czyniłby stratę dla całości. Spotka się ona z najwyższą uwagą, a nam, organizatorom, dostarczy cennych wskazówek.
Jeśli jesteś Kolego jednym z tych dinozaurów spośród nas, którzy tak głęboko się zaszyli, że nie zdążyli jeszcze dojechać na żaden Zjazd - to wiedz, że na każdym następnym - tym będziesz przyjęty szczególnie gorąco. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami. Masz wśród Kolegów własne miejsce - nie pozwól, by pozostało puste.
Szczególnie nie może pozostać puste żadne miejsce z powodów finansowych - masz w nas zrozumienie, pomoc i dyskrecję; jeśli ich potrzebujesz - wystarczy jedno słowo.

Szanowny Kolego!
Wierzymy, że sprawy macierzystego środowiska są Twoimi sprawami i zaszczycisz nas swą obecnością na następnych naszych zjazdach.
Bądź pewien, że dołożymy starań, aby w ich przygotowaniu uwzględnić uwagi i postulaty wszystkich Kolegów, w tym i Twoje.
Tak więc - do zobaczenia na następnych Zjazdach!


Zarząd Bractwa Okrętowego KOGA


PS Jeśli adresatem niniejszego listu i ankiety okażesz się Ty, Koleżanko, a nie żaden Kolega, to przepraszam Cię Kochanie z głębi serca, za rozpanoszoną tu formę męską. Niestety - takie są nasze ograniczenia redakcyjne, wybaczysz?

Prezes


Ankietę moze pobrać stąd

Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.008 sek.