Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Wielka Tragedia Narodowa
Ledwon :: 2010-04-11 22:10:26
Jako pokolenie dojrzałych już okrętowców skupionych wokół Bractwa Okrętowego "KOGA" Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów w obliczu tak wielkiej tragedii jaka dotknęła Polaków wczoraj, 10 kwietnia, kiedy w wyniku katastrofy lotniczej w Smoleńsku 20 km od Katynia zgineło 96 osób wśród nich Prezydent Polski Lech Kaczyński wraz z Małżonką, ostatni Prezydent Polski na wychodzstwie R. Kaczorowski, Wicemarszałek Senatu, dwóch Wicemarszałków Sejmu, Najwyżsi Dowódcy Wojska Polskiego 8-śmiu Generałów, Senatorowie i Posłowie, Biskupi, Duszpasterze, Politycy wszystkich opcji, Najwyżsi Urzędnicy Państwowi, Przedstawiciele Organizacji i Członkowie Rodzin Katyńskich, Pracownicy BOR-u, Załoga samolotu, pragniemy wyrazic nasz przeogromny ból oraz okazac zadumę nad historią Polski i Polaków splecioną z obecnymi dziejami naszej Ojczyzny. Katyń to miejsce podwójnej naszej narodowej tragedii. Łączymy się w bólu ze Wszystkimi naszymi Rodakami a zwłaszcza z Rodzinami Osób tragicznie zmarłych i modlimy się za ich wieczne spoczywanie.
. -------------------------------------------------------
W tej trudnej dla nas sytuacji pozwalamy sobie przytoczyc słowa kondolencji spontanicznie nam nadesłanych przez naszego Kolegę ze studiów, Wietnamczyka, które w swej prostocie są tak wzruszające, że całą korespondencję przekazujemy dosłownie:
.
CZESC!!!!! JESTEM BARDZO SMUTNY PO ODBIORZE INFORMACJI O PADNIECIU SAMOLOTU ,NA KTORYM BYLI 90 PASAZEROW POLSKICH>WSPOLCZUJE SIE Z WAMI.
POZEGNANIE W POGRAZONYM SMUTKU>
Nguyen Tai Phu

.
Nasza odpowiedź:
Dziekuje Ci za slowa wspolczucia i zjednoczenia sie z Polakami w tej tak bardzo dla nas tragicznej chwili. Twoje slowa sa dla nas bardzo wazne. dziekujemy ci za to.

Cala Polska pograzona w zalobie.

Dziekuje
Bractwo Okrętowe "KOGA"
Edek Ledwon

.
Nasz Przyjaciel z Wietnamu dalej napisał:
.
CZESC!!!!
OJ DROGI EDKU > CZLOWIEK< JEGO EGZYSTENCJA> JEST NAJWAZNIEJSZYM SKARBEM CALEGO NASZEGO SWIATA.
NIECHAJ BEDA PAMIETAC O TYM KAZDY PROJEKTANT I INZYNIER
POZEGNANIE

Nguyen Tai Phu

. ------------------------------------------------------
Pamiętajmy słowa naszego Kolegi bo życie musi iśc dalej
.
Zarząd Bractwa Okrętowego "KOGA"
Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdaskiej
Wydziału Budowy Okrętów

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.011 sek.