Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

ADAMCZYK Naszym Radnym
Admin :: 2010-11-13 16:46:22
W nadchodzących wyborach samorządowych polecamy Wszystkim Wyborcom naszego Kolegę Krzysztofa Adamczyka absolwenta Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów, który od początku swojej kariery zawodowej a więc od 1972 roku związany jest z gospodarką morską.

Do sejmiku kandyduje z listy KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, jest to lista na której kandydatami są osoby nie związane z żadną partią polityczną a mający doświadczenie samorządowe. Dzięki temu kandydaci z tej listy są mniej narażeni na partyjne naciski grup interesów, mogą podejmować bardziej suwerenne decyzję z korzyścią dla regionu i lokalnej społeczności a nie dla elit partyjnych. Wyjątkowo słaba reprezentacja przedstawicieli gospodarki morskiej w gremiach decyzyjnych w parlamencie jak i ich strukturach samorządowych wszystkich szczebli sprawiła że problemy gospodarki morskiej są mało zauważalne i często pomijane przy podejmowaniu wielu istotnych decyzji.

Wybory do Sejmiku Województwa Pomorskiego odbywaja się w znacznie większych okręgach wyborczych niż wybory do rady miasta. I tak Okręg wyborczy nr 2 w którym startuje Krzysztof Adamczyk obejmuje miasto Gdynię, Sopot cały powiat wejherowski i cały powiat pucki.Krzysztof Adamczyk zna problemy gospodarki morskiej jest uczciwym i prawym obywatelem a w swoim postępowaniu kieruje się wysokimi zasadami moralnymi i etycznymi.
Znamy Krzysztofa już od czasów studenckich i z pełną satysfakcją i odpowiedzialnością kierujemy jako organizacja społeczna apolityczna apel do Wszystkich Wyborców a zwłaszcza do Środowisk związanych z gospodarką morską o oddanie swoich głosów na Krzysztofa Adamczyka kandydującego do Sejmiku Województwa Pomorskiego. Jest kandydatem ponad podziałami partyjnymi i kandyduje z listy Krajowej Wspólnoty Samorządowej.

Poniżej prezentujemy materiał o Krzysztofie przygotowany przez Komitet Wyborczy Krajowej Wspólnoty Samorządowej oraz kilka zdjęc ze spotkania Bractwa Okrętowego "KOGA" Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów, z udziałem Krzysztofa Adamczyka, który jest jednym z V-ce Prezesów naszego Stowarzyszenia, spotkania, które odbyło się w Centralnym Muzeum Morskim na początku listopada br.

Zarząd
Bractwa Okrętowego ,,KOGA''
Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej
Wydziału Budowy Okrętów
Obrazek


Zdjęcia ze spotkania w Centralnym Muzeum Morskim kliknij { TUTAJ }

...........................................................................

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.009 sek.