Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Michał ADAMCZYK - Ocean zdobyty
Ledwon :: 2011-01-16 12:56:23
To czuliśmy, tego spodziewaliśmy się i to stało sie faktem: ATLANTYK ZDOBYTY. My okrętowcy ludzie, którzy w większości całe swoje życie związali z okrętownictwem, teraz szczególnie jesteśmy głodni polskich sukcesów na morzach i oceanach Świata. Cieszy nas każdy sukces na tym polu tym bardziej gdy dokonany zostaje przez nasze dzieci. MICHAŁ ADAMCZYK syn naszego Krzysztofa Adamczyka dostarczył nam takich ogromnych przeżyć.
.
Tego jeszcze nigdzie nie znajdziecie, a my już wiemy, i tę gorącą informację przekazujemy:
.
KATAMARAN RENAULT ECO 2, na którym płynie Michał Adamczyk,w dniu wczorajszym tj. 2011-01-15 około godziny 21-ej naszego czasu, pokonał trawers Atlantyku (szlakiem Kolumba) w rekordowym czasie 8 dni i ok. 3-4 godz. Wiecej informacji ma podać TVP w głównym wydaniu Wiadomości w poniedziałek.
.
Michał na start w Las Palmas wypłynął z Cascais tuż przed Nowym Rokiem. Nie był to pierwszy jego Nowy Rok poza domem, bo kilka lat temu spędził go na Antarktydzie w drodze na biegun południowy. Patrz: galeria na naszej stronie internetowej. Tytuł galerii - Nasze slady na świecie
.
Obecnie po minięciu mety w Gwadelupie popłyneli na Antiquę a następnie przypłyną na Martynikę skąd 18 stycznią wracają via Paris do Warszawy. A katamaran będzie wracał już wolniej do Europy.

Wiecej szczegółów po powrocie Michała do kraju być może ze zdjęciami na najbliższym naszym spotkaniu w lutym w SPATIFIE.

GRATULUJEMY SUKCESU MICHAŁOWI i CAŁEJ 12-to OSOBOWEJ ZAŁODZE

POD DOWÓDZTWEM kpt. PASZKE . Panowie !!!!! Jesteśmy z Was dumni.


PS. Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji zapoznac się z wcześniejszą informacją z początku wyprawy Michała Adamczyka - patrz na wiadomośc poniżej zatytułowaną Michał Adamczyk żegluje !

Bractwo Okrętowe "KOGA"
Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej
Wydziału Budowy Okrętów

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.009 sek.