Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

SPATiF „REJS”
Admin :: 2012-09-30 20:30:06
Spotkanie wrześniowe choć nie tak liczne jak zazwyczaj to jednak obfitowało w miłe niespodzianki.

Ale po kolei: z dalekich Filipin powrócił czasowo do kraju Adaś Soral, który ku naszej radości również nas odwiedził. Adaś nie przyszedł sam, przyprowadził młodego grajka, który przy akompaniamencie gitary śpiewał nam piękne ballady w stylu country. Chłopak - jak się okazało później w rozmowie - studiuje budownictwo lądowe na Politechnice Gdańskiej.

Proszę, jakich to możemy miec śpiewających inżynierów - młodzież wszechstronnie uzdolnioną - która jak Bóg da a okoliczności pozwolą zostanie w kraju i nie wyjedzie "za chlebem" zagranicę .


Obrazek


Aby zapoznać się z całą treścią tej wiadomości kliknij tutaj .

I tak na rozmowach przy dźwiękach sączącej się muzyki mile upływał nam czas,Obrazekgdy .... do naszego kącika podeszła piękna kobieta a potem towarzyszący jej pan.ObrazekZ krótkiej rozmowy dowiedzieliśmy się, że Pani przebywa przemiennie w USA i Polsce a teraz odbywa podróż sentymentalną po miejscach pobytu swego ojca, a jednym z niech które musiała koniecznie odwiedzić jest właśnie Spatif.  W Spatifie, bowiem bardzo często bywał jej tata ……. i tu Pani wskazała na zdjęcia wiszące na ścianie z filmu "Rejs". Obrazek To właśnie w tym kultowym filmie, głównego bohatera inż. Mamonia zagrał jej ojciec - Zdzisław Maklakiewicz. Ona sama prawnik z wykształcenia, Marta Maklakiewicz aktualnie realizuje film o swoim ojcu, który przybliży tak przecież złożoną i nietuzinkową postać nie tylko znakomitego aktora, ale może przede wszystkim nieprzeciętnego człowieka.
 
Dalsza część naszego spotkania przebiegała w niezwykle sympatycznej atmosferze, o czym świadczą zrobione przez Wojtka Więckiewicza zdjęcia.ObrazekTekst: Krzysiu Adamczyk
Zdjęcia: Wojtek Więckiewicz ( to ten którego nie ma na zdjęciach )


Aby zobaczyć więcej zdjęć zapraszamy do galerii zdjęć. W tym celu kliknij na ten tytuł SPATiF - Maklakiewicz

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.010 sek.