Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Spotkanie Czwartkowe 2013-01-03
Ledwon :: 2013-01-02 08:35:22
Witamy Noworocznie Koleżanki i Kolegów !!!!

Wszystkim Wam i Waszym Rodzinom oraz Najbliższym skałdamy najlepsze życzenia zdrowia szczęścia i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku i oby nie był On gorszy od tego który minął.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Koleżankom i Kolegom którzy nadesłali nam życzenia Świąteczne i Noworoczne. Myślami łączyliśmy się z Wami w chwilach świątecznej i noworocznej zadumy. Szczególnie jednoczymy się z Tymi Koleżankami i Kolegami którzy przebywają służbowo zagranicą lub tam od dawna mieszkają.
Pozdrawiając Was polecamy zerknąć na Świat 2012 w obiektywach fotoreporterów Reuters,a ukazujących ten Świat w wielu momentach innym niż ten otaczający nas na codzień ( Wpisz adres http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VKKEisn-YEQ ).

.
Jednocześnie zapraszamy na nasze comiesięczne spotkanie czwartkowe KOGI w dniu 2013-01--03 ( najbliższy czwartek ) o godzinie 16:30 w SPATiF-ie w Sopocie na Monte Cassino lub gdy ten będzie nieczynny po sylwestrowych szaleństwach zawitamy jak zawsze w takich razach w Starym Rowerze ( niedaleko SPATiF-u )
.
Do miłego zobaczenia
.
Zarząd
Bractwa Okrętowego"KOGA"
Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej
Wydziału Budowy Okrętów

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.007 sek.