Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Zjazd BO 2013 /1
Admin :: 2013-10-03 11:20:10
Informacja cz. 1
( od godz. 07:00 do godz. 10:30 )


Jesteśmy po kolejnym naszym zjeździe. Wszystkim uczestnikom VI Zjazdu BO bardzo dziękujemy za liczny udział, przyjemną atmosferę oraz wiele ciepłych słów kierowanych pod adresem organizatorów.

Szanowne Koleżanki i Koledzy udany Zjazd to efekt również Waszego zaangażowania w stworzenie tej wspaniałej i niezapomnianej atmosfery podczas jego trwania. Jesteśmy bardzo wdzięczni i zobowiązani Władzom Wydziału i Uczelni za udział w Zjeździe oraz pomoc i zaangażowania w jego zorganizowanie. Dziękujemy wszystkim Nauczycielom akademickim za i udział w całej imprezie. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do Kolegów Wietnamczyków, którzy przyjechali na Zjazd z Wietnamu wraz z Małżonkami a także Kolegom Wietnamczykom mieszkającym w Polsce przybyłym na tę uroczystość i którzy dodatkowo pomagali nam organizacyjnie przez okres poprzedzający Zjazd jak również w czasie jego trwania.

Z uwagi na duży materiał dokumentacyjny zgromadzony w związku ze Zjazdem przekraczający możliwości natychmiastowego i całościowego umieszczenia na naszej stronie został on podzielony na części, które będą publikowane w odstępach mniej więcej jedno tygodniowych.

Dzisiaj cześć pierwsza przedstawiająca Mszę Święta oraz okres przybywania Koleżanek i Kolegów na Zjazd czyli czas poświęcony na recepcje i pierwsze spotkania po latach.

Zaczynamy od przypomnienia trzech miejsc na PG jednych z najważniejszych z okresu naszych studiów.


Obrazek

Obrazek Obrazek


Aby zobaczyć zdjęcia z poszczególnych części naszej uroczystości kliknij poniżej na nazwę interesującego Ciebie zdarzenia

01-00 Wstep
01-01 Msza Św.
01-02 Sponsorzy
01-03 Recepcja
01-04 Pierwsze Spotkania
01-05 Przybycie Wietnamczyków
01-06 Nauczyciele Akademiccy i pierwsi Goście
01-07 Pierwsze Spotkania cd
01-08 Zaproszenie na Sale


Ciąg dalszy nastąpi

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.010 sek.