Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Zmarł Roman BORKOWSKI
Admin :: 2014-03-04 18:12:53
Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 2014-03-03 zmarł nasz Kolega Roman BORKOWSKI absolwent Politechniki Gdańskiej, który ukończył Wydział Budowy Okrętów specjalność MSO w 1972 roku. Spotkaliśmy się z nim ostatni raz we wrześniu 2013 roku na spotkaniu czwartkowym w SPATiF-ie. Oto zdjęcia z tego spotkania:


Obrazek

Obrazek


Pierwsze zdjęcie portretowe wykonane zostało przez Tadeusza Szczęsnego, który na tym spotkaniu portretował wszystkich w celu umieszczenia zdjęć w materiałach przygotowywanych na VI Zjazd BO.

Zapamiętajmy Romana na zawsze takiego, jakim był zawsze i na tym wrześniowym spotkaniu w SPATiF-ie - miłym, pogodnym i przyjaznym Kolegą dla każdego kogo spotkał.

W imieniu Bractwa Okrętowego „KOGA” Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów, wszystkich Koleżanek i Kolegów, Rodzinie Romana składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Zachęcamy do licznego udziału w pogrzebie, który rozpocznie się w czwartek 2014-03-06 o godz. 12-tej Mszą Świętą w kościele w Orłowie skąd Roman zostanie przeniesiony na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu w Orłowie.

Pogrążeni w smutku Koleżanki i Koledzy ze studiów

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.008 sek.