Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

GOLF Club Tokary
Admin :: 2014-03-28 21:50:35
W dniu 6 marca 2014r. korzystając z zaproszenia Stasia Gutettera spotkaliśmy się na naszym Czwartkowym Spotkaniu w VISTAL GOLF Club w Tokarach. Stasiu jest Prezesem tego Klubu i jednocześnie wielkim propagatorem golfa. Spotkanie miało na celu zachęcenie nas do uprawiania tego sportu, który dla wielu z nas uważany był za sport dla wybrańców dobrze sytuowanych finansowo.

Spotkanie rozpoczęło się od poczęstunku w sali spotkań klubowych, na którym krótkie i zwięzłe wprowadzenie wygłosił Stasiu, w którym to wystąpieniu wyjaśnił , że golf jest sportem dla wszystkich w wieku od 10-ciu do 110-ciu lat, zarówno dla tych bogatych jak i dla przeciętnego zjadacza chleb, wyczynowców - ludzi o dużej kondycji fizycznej jak i dla osób prowadzących stateczny tryb życia, dla kobiet, mężczyzn a także dzieci.

Co zrobić aby zasmakować tego sportu mającego walory wszechstronności takie jak żaden inny sport ? Odpowiedz na to pytanie otrzymaliśmy w dalszej części tego spotkania.


Obrazek


Znany trener gry w golfa Pan mgr Wacław Laszkiewicz, objaśnił i praktycznie zademonstrował na symulatorach podstawowe zasady gry w golfa. Następnie każdy z nas mógł osobiście przećwiczyć na symulatorze pierwsze podstawowe uderzenie w piłeczkę golfową. Radości było co niemiara i nawet takie beztalencie sportowe jak piszący to zdanie Edek Ledwoń był wielce zadowolony i to nie tylko z faktu, że w ogóle trafił w piłeczkę ale i z tego że całkiem dobrze w nią uderzył. WNIOSEK - KAŻDY i TY też możesz uprawiać grę w golfa. Jest to sport dla każdego bez względu na wiek kondycję fizyczna, płeć, zasoby ,,portfela". Golf to sport elitarny ale na pewno nie tylko dla elit. A czyż MY nie jesteśmy elitą ? Golf oprócz korzyści dla zdrowia fizycznego ma ogromne znaczenie dla zdrowia psychicznego. Tu ugruntujesz swoje dotychczasowe przyjaźnie i nawiążesz nowe. W golfie jak w żaden inny sporcie nie będziesz miał tylu możliwości nawiązywania nowych i utrwalania już istniejących kontaktów towarzyskich, biznesowych i przyjaźni.

Co zrobić aby to spotkanie nie było Twoim jedynym spotkaniem z golfem - wstąp do VISTAL GOLF Club wypełniając załączoną w tym tekście ankietę. Członkowie klubu na preferencyjnych zasadach uczestniczą w szkoleniach i imprezach klubowych oraz korzystają z zakupu sprzętu sportowego lub jego wypożyczania.

Nie zwlekaj z wstąpieniem do VISTAL GOLF Club i wypełnij załączona w tej wiadomości ankietę członkowska [ kliknij tutaj ].

Zdjęcia z opisanego tu spotkania w Tokarach znajdziesz na naszej galerii lub klikając na [ VISTAL GOLF Club ]

Tekst: Edmund Ledwoń i Sławomir Mierzwiński

Zdjęcia Edmund Ledwoń

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.009 sek.