Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Dzień Absolwenta BO
Admin :: 2014-04-18 18:02:56
110-lecie PG

Rozpoczynają się obchody 110-lecia naszej Uczelni. Z tej okazji przyłączając się do działań Dziekana i Rady Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa, dawniej Wydziału Budowy Okrętów, mamy przyjemność zawiadomić i serdecznie zaprosić Koleżanki I Kolegów na Dzień Absolwenta, który odbędzie się 24 maja 2014r. na terenie Uczelni i naszego Wydziału.

Szczegóły znajdziecie na zamieszczonym poniżej zaproszeniu wystosowanym przez Dziekana i Radę Wydziału.ObrazekApelujemy do Koleżanek i Kolegów Absolwentów BO wszystkich roczników u liczny udział w tym spotkaniu Rodziny Politechnicznej. Jednocześnie uprzejmie prosimy Was o wykorzystanie własnych możliwości, kontaktów i kanałów informacyjnych w celu powiadomienia o tej imprezie jak najliczniejszej rzeszy osób.
Za udział w Dniu Absolwenta i za Waszą gorliwość w propagowaniu w naszym środowisku idei utrzymania i pielęgnowania kontaktów między sobą a przede wszystkim z naszą Uczelnią jako Bractwo Okrętowe ,,KOGA'' Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów serdecznie dziękujemy.

Zaproszenie na Dzień Absolwenta możesz pobrać klikając tutaj

Potwierdź KONIECZNIE swój udział w Dniu Absolwenta najpóźniej do dnia 2014-05-10 korzystając ze sposobów znajdujących się na zaproszeniu powyżej, które dla usprawnienia powtarzamy poniżej:

e-mail: sekoce@pg.gda.pl , lub telefonicznie: +48 58 347 17 93, +48 58 347 15 48

Zarząd
Bractwa Okrętowego ,,KOGA''
Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej
Wydziału Budowy Okrętów

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.009 sek.