Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Ze Spotkania 2007-09-06
Ledwon :: 2007-09-03 17:15:50
Spotkanie odbylo sie tak jak zawsze w Sopocie w SPATiFie[/b] ( patrz GALERIA / Spotkanie z Namem cz. 2 ). Tematem Spotkanie Czwartkowego było omowienie wizyty u nas w Stowarzyszeniu KOGA naszego Kolegi z Wietnamu Nama Patrz materiały zamieszczone na tejże stronie internetowej w dziale Wiadomości oraz Galeria . Jednym z ważniejszych spraw wynikających ze spotkania z Namem jest nawiązanie kontaktów gospodarczych z Wietnamem.

Kliknij Wiecej w prawym rogu ponizej tej wiadomosci aby przeczytrac wiecej

Wietnam to kraj silnie rozwijający się, otwarty na kontakty zagraniczne, kraj do którego wchodzi kapitał zagraniczny. Zdaniem uczestników rozmów z Namem należy rozważyc nawiązanie kontaktów gospodarczych z Wietnamem za pośrednictwem naszych Kolegów Wietnamczyków. Byc może celowym jest zorganizowanie misji handlowej do Wietnamu Patrz poniżej Wiadomośc p.t. Wizyta Kolegi Wietnamczyka cz. 1 .
Podjeto decyzje o nawiazaniu bliskich kontaktow z naszymi Kolegami z Wietnamu. Przwodnikiem po Wietnamie byl Jurek Oleksy, ktory byl w Wietnamie na dluzszym prywatnym wyjezdzie.
Ponadto zapraszam do zapoznania się z dalej rozwijaną naszą stroną internetową. Prosimy o uwagi na ten temat. Każdy może wysłac do nas wiadomośc po uprzednim zalogowaniu się ( patrz lewy górny róg na naszej stronie )

Zarząd Bractwa Okrętowego "KOGA"

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.009 sek.