Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Ze Spotkania w Muzeum Morskim
Ledwon :: 2008-04-08 15:13:36
W dniu wczorajszym 2008-04-10 odbyło się nasze kwietniowe Spotkanie Czwartkowe. Zebraliśmy się na Ołowiance w Centralnym Muzeum Morskim, gdzie zaprosił nas Dyrektor Muzeum nasz Kolega Jurek Litwin. Dzięki Jurkowi i stworzonej przez Niego miłej atmosferze w sympatycznym gronie prawie 30 osób spędziliśmy czas na towarzyskich rozmowach w tawernie restauracji "Tratoria Margherita", znajduącej się na terenie Muzeum. Punktem kulminacyjnym naszego spotkania było zwiedzanie Muzeum, po którym oprowadzał nas sam Pan Dyrektor Janusz Litwin. Dzięki ogromnej wiedzy Kolegi Janusza dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o okresie od początku zeglugi na terenach słowiańskich aż do okresu średniowiecza. Z uwagi na wyczerpanie się czasu przeznaconego na pobyt w Muzeum zapoznanie się z następnymi okresami az po czasy nam współczesne odłożyliśmy na kolejne spotkanie. O spotkaniu tym jaki i o wszystkich działaniach naszego Stowarzyszenia będziemy informowac na naszej stronie internetowej.
Zarząd Bractwa Okrętowego KOGA serdecznie dziękuje Koledze Litwinowi za zaproszenie nas do Muzeum, miłą atmosferę i propozycję dalszej kontynuacji zwiedzania Muzeum. Dziękujemy również Koleżankom i Kolegom tak licznie przybyłym na to spotkanie.
Zarząd KOGI

PS
Odwiedź Galerię ze zdjęciami ze spotkania w Centralnym Muzeum Morskim lub przejdz do następnej wiadomości zatytułowanej Zdjęcia z Muzeum Morskiego. Zdjęcia wykonali: Jerzy Oleksy i Edmund Ledwoń

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.009 sek.