Nie masz jeszcze konta ?
Zapomniałeś hasła ?

Main Manu
Wiadomości
Kontakt
O nas
Statut Bractwa Okrętowego KOGA
Deklaracja wstąpienia do KOGI
Ankieta
Galeria
Filmy

Buttony

Warto wiedziec
Ledwon :: 2009-02-22 22:50:37
Informujemy o najnowszych wydarzeniach w naszym środowisku.

Uprzejmie informuję, że mimo usilnych starań nie udało mi sie umieścic na stronie KOGI zdjęc w Galerii oraz w niektórych ostatnich wiadmościach. Nie ustaję jednak w staraniach. Musi mi się wreszcie udac zamieszczenie zdjęc. Aktualnie są tylko zaznaczone miejsca w wiadomosciach gdzie powinny znajdowac się zdjęcia. PRZEPRASZAM

Edek Ledwoń


1. Jutro to jest 2009-03-04 Stasiu Pałysa zostanie przetransportowany samolotem sanitarnym do Polski. Sprawa pomocy finansowej dla Stasia jest nadal aktualna w związku z dużymi kosztami tego transportu.

2. Piotr Stanik wrócił z Wietnamu. . Wkrótce poznamy wrażenia ze spotkań z Kolegami Wietnamczykami oraz możliwości działań gospodarczych w Wietnamie.

3. Stasiu Pałyska potrzebuje pomocy. !!!!!!! Czytaj wiadomośc Ostatnio wydarzyło się

4. Nasz Kolega Nguyen Thu poszukuje swojego Przyjaciela Jurzyka Wieska z ktorym my też od lat nie mamy kontaktu. Dzis bylem w domu Wieska. Uzyskalem smutna wiadomosc, ze Wiesiek zmarł 7 lat temu. Jest pochowany na cmentarzu komunalnym w Toruniu. Te okrutna wiadomosc wlasnie przekazalem Nguyen Thu.

Edek Ledwon


5. Od Spotkania Czwartkowego "KOGI" w dniu 2009-02-05 mamy lokal zastępczy na nasze spotkania - jest to KARDAMON w Sopocie. Czytaj o szczegółach w wiadomości b]Ze Spotkania w dniu 2009-02-05[/b] oraz w wiadomości Ostatnio wydarzyło się.

6. Stasiu Pałyska - chory. Czytaj w wiadomości Ostatnio wydarzyło się

7. Piotr Stanik jedzie do Wietnamu . Czytaj wiadomośc Piotr Stanik w Wietnamie.

8. Co wydarzyło się na PG Patrz wiadomośc pod tym samym tytułem Co wydarzyło się na PG Wiadomośc zawiera informacje z ostatniego okresu.

9. Inicjatywa Andrzeja Tomasika - info w przygotowaniu. Sygnalizowana w wiadomości Ze spotkania w dniu 2009-02-05

Musisz być zalogowany aby komentowac news'a

brak komentarzy
Koga - Bractwo okretowe
Strona wygenerowana w 0.009 sek.